2. května, 2016

Rozhovor s trenérem žen Janem Všetečkou

Tuto sobotu (7. 5. 2016) odstartuje novou sezónu 2016 i softballový tým žen Pasos Pardubice. Ten prošel za poslední 2 roky zásadní proměnou. V současnosti polovinu týmu tvoří ženy a dívky, které započaly hrát v roce 2014 a po sezoně 2015. Celou zimní přípravu s týmem žen odtrénoval nový hlavní trenér Jan Všetečka, asistentem týmu se stal Petr Všetečka.

Prvním našim cílem je koncepční začlenění nových hráček tak, aby se zkušenějšími hráčkami vytvořily dobře fungující tým. Druhým cílem je zlepšení výsledků minulého roku, kdy jsme s pouhou jednou výhrou obsadili ve Východočeské lize žen poslední místo,“ shrnuje cíle pro sezonu 2016 trenér Jan Všetečka.

Zimní příprava proběhla nad naše očekávání. Celkově se do ní zapojilo 14 hráček. Novými posilami jsou Kateřina Kotlebová, Veronika Vránová a Michaela Reinbergová, které za sebou mají zkušenosti z jiných sportů. Holky k tréninku přistoupily poctivě, jak k tomu klasickému, tak ke speciálnímu pro nadhazovačky a catchery, za což jim patří velké díky“ doplňuje asistent Petr Všetečka.

Ženy 7. května vycestují do Chocně, kde budou chtít úspěšně vstoupit do nové sezóny.  V domácí Krtkově aréně se poprvé představí 28. května v dvojzápasu proti Hradci Králové. Přijďte jim zafandit.

Podívejte se na rozhovor s trenérem žen Janem Všetečkou: