Stadion - Krtkova aréna

Krtkova aréna je domácí hřiště softballového a baseballového klubu Pasos Pardubice. V roce 2010 a 2011 prošel areál rozsáhlou rekonstrukcí. V roce 2012 bylo dokončeno zastřešení tribuny, která pojme 150 míst. O 2 roky později byla dokončena instalace osvětlení, takže hřiště splňuje podmínky pro večerní zápasy. V roce 2016 areál prošel dalšími úpravami – byla rekonstruována infieldová část hřiště a byla postavena nová budova pro sklad.

Areál splňuje veškeré náležitosti pro konání jak národních, tak mezinárodních zápasů, včetně umělého osvětlení. Hřiště nyní splňuje mezinárodní standardy pro softball (fastpitche i slowpitche) a stalo se jedním z nejmodernějších softballových stadiónů v Evropě.

Krtkova aréna se tak stala dějištěm hry nejen místních Pasos Pardubice, ale i mezinárodních turnajů – v roce 2013 Mistrovství Evropy v CO-Ed Slowpitchi a v roce 2014 Mistrovství Evropy v softballe. V červenci 2016 Krtkova aréna hostila 5. Mistrovství Evropy žen v softballe do 22 let.

Krtkova aréna se nachází v městské části Dukla přímo u nově revitalizovaného lesoparku Dukla. Přímo na areál navazuje oplocené dětské hřiště zprovozněno na konci roku 2015.

Adresa:

Josefa Ressla 2868
Pardubice
530 02

Technické parametry hřiště

Sociální zařízení:
Šatny pro týmy: 3x budova u hřiště
Šatny pro rozhodčí: 1x budova u hřiště
WC: 3x budova u hřiště
Bezbariérové WC: Ano
Sprchy: 6x budova u hřiště

Povrch:
Vnitřní pole: Antuka
Vnější pole: Tráva

Osvětlení: Ano
Vstup se psy: Ano
Wi-Fi: Ano
Kouření: Zakázáno

Další informace na webu ČSA.

Pasos Pardubice