Podpora klubu / Sponzoring

Softballový a baseballový klub Pasos Pardubice působí v Pardubicích více jak 30 let. Za tu dobu vychoval řadu úspěšných hráčů a reprezentantů.

Pasos Pardubice dále pravidelně pořádá mezinárodní softballové šampionáty – poslední šampionát, který klub pořádal, byl Mistrovství Evropy žen do 22 let konané v červenci 2016 v Pardubicích na Dukle.

Finanční pomoc od Vás pomůže klubu Pasos Pardubice v růstu, podpoře nových mladých talentů, vylepšení a rozšíření zázemí pro softball a baseball v Pardubicích.

Co vám klub Pasos Pardubice může nabídnout?

• Reklamu na dresech Pasos Pardubice.
  • Reklamu umístěnou na oplocení Krtkovy arény, která je umístěna v rekonstruovaném Lesoparku Dukla.
  • Softballový turnaj pod záštitou partnera.
  • Reklamu na webových stránkách klubu + reklamu na sociálních sítích klubu.
  • Reklamu v areálu Krtkovy arény dle dohody.
  • Firemní teambuilding přímo na softballovém hřišti s trenérem – vyzkoušejte si trénink softballu a společně si zahrajte zápas, vše pod vedením zkušeného trenéra softballu.

Pro bližší informace kontaktujte Libora Matějku na tel: +420 606 273 677 nebo na e-mailu: libor.matejka@pasos.cz.