21. srpna, 2017

Pasos Pardubice byl součástí Sportovního parku Pardubice 2017

Pasos Pardubice byl součástí Sportovního parku 2017 v Pardubicích v parku Na Špici. Sportovní park byl nástupcem Olympijského parku v neolympijském období. Pořadatelem této akce bylo Statutární město Pardubice.

„Zúčastnili jsme se Sportovního parku v Pardubicích a jsme za tuto šanci velmi rádi. Už v březnu na prvních schůzkách s pořadatelem celé akce bylo vidět, že tato akce bude plná nadšení a dělaná pro širokou veřejnost a především děti,“ říká marketingový manažer klubu Pasos Pardubice Libor Matějka.

„Jsme velmi rádi, že jsme mohli prezentovat náš softballový a baseballový klub Pasos Pardubice na takto skvěle připravené akci. Organizátorům patří z naší strany velké díky. Zaznamenali jsme na našem stanovišti stovky dětí a rodičů, kterým jsme mohli ukázat náš sport. Děti si kromě pálení mohly také vyzkoušet nafukovací skákadlo. Chtěl bych poděkovat mým kolegům, kteří prezentaci na Sportovním parku zajistili. Pokud se akce bude opakovat i příští rok, určitě se zúčastníme a náš sport budeme rádi prezentovat,“ dodává Libor Matějka.

Sportovní park v Pardubicích navazuje na Olympijský park, který minulý rok měl rekordní návštěvnost právě v Pardubicích. “Není náhoda, že v Pardubicích byla největší návštěvnost. Všeobecně zde v Pardubicích patří sport k nejvíce sledovaným a diskutovaným tématům. Snažíme se i přes velkou konkurenci tradičních sportů softball přibližovat lidem a dětem ve školách. Tato akce tomu určitě pomohla,” říká Libor Matějka.

Fotogalerie

Více fotografií najdete na Facebooku nebo Flickru.