18. srpna, 2018

Pasos Pardubice byl součástí Sportovního parku Pardubice 2018

Softballový a baseballový klub Pasos Pardubice byl součástí 2. ročníku Sportovního parku Pardubice 2018. 

Sportovní park Pardubice patří k největší sportovní akci v pardubickém regionu. Během 9 dní se v pardubickém parku Na špici představilo lidem okolo 60 sportovních klubů a jedním z nich byl i Pasos Pardubice.

“Obdobně jako minulý rok jsme měli letos možnost zúčastnit se asi největší sportovní akce v regionu. Za tuto možnost jsme velice rádi a ceníme si toho. Akce, kterou pořádalo Statutární město Pardubice, byla velmi podařená. Na našem stanovišti softballu a baseballu jsme mohli představit řádově stovkám dětí softball i baseball a z prvních reakcí se jim oba sporty velice líbily,” zhodnotil účast Pasos Pardubice na Sportovním parku marketingový manažer klubu Libor Matějka.

Sportovní park v Pardubicích už druhým ročníkem navazuje na úspěšný projekt Olympijský park 2016, který měl rekordní návštěvnost (350 tisíc návštěvníků) právě v Pardubicích. Minulý rok Sportovní park navštívilo více jak 100 tisíc návštěvníků. Sportovní park tak v neolympijských letech zachovává kontinuitu Olympijského parku.

Fotogalerie

Více fotogalerií ukázky softballu a baseballu na Sportovním parku 2018 v Pardubicích najdete na Facebooku nebo na našem klubovém Flickru.