Dopravní spojení

Adresa

Softball Pardubice z.s.
Josefa Ressla 2868
Pardubice, 530 02

Jak se dostat na stadion Krtkova aréna?

Stadion Pasos Pardubice leží v jihozápadní části Pardubic. Na stadion se lze dostat několika různými cestami. Doporučujeme následující:

Pěšky

Na stadion se dostanete nejlépe pěšky. Stadion se nachází na konci ulice Josefa Ressla. Hned naproti Základní škole Josefa Ressla. Z druhé strany stadion obklopuje nově zrekonstruovaný Lesopark Dukla.

MHD

Nejbližší zastávka MHD je zastávka Dukla náměstí, na které zastavují linky trolejbusu 1, 5, 7 a linky autobusu 6, 25, 29. Ze zastávky Dukla náměstí je to pěšky ke stadionu přibližně 400 metrů. Celá cesta ke stadionu je bezbariérová.

Autem

Parkování pro diváky je v ulicích Josefa Ressla a Sokolovská.

Vlakem

Nejbližší vlaková zastávka je Pardubice závodiště vzdálená 1 km od stadionu. Lze tedy dojít na stadion ze zastávky pěšky. Další vlakovou zastávkou je Hlavní nádraží Pardubice, která je vzdálena od stadionu 2 km. Lze dojít pěšky a nebo na kole. Celá cesta je bezbariérová a vede po cyklostezce.

Druhou možností je přestoupit na Hlavním nádraží na MHD. Cílovou MHD zastávkou je potom Dukla náměstí, která je nejbližší zastávkou u stadionu.

Mapa