28. března, 2024

Pasos Pardubice oslaví 40 let výročí založení klubu

Softbalový a basebalový klub Pasos Pardubice oslaví 1. května výročí 40 let od založení klubu.

Softbal a basebal je v Pardubicích už přesně 40 let a klub Pasos Pardubice oslaví tento milník zápasem současného mužského A týmu proti týmu Legend. Zápas proběhne 1. května od 15 hodin v Krtkově aréně na Dukle v Pardubicích.

„40 let od založení klubu je velká událost a jsme rádi, že klub ho může oslavit v plné síle. Podařilo se nám v posledních letech klub stabilizovat po všech stránkách a odměnou je toto výročí, kdy cítíme důležitost oslavit a připomenout sobě i všem fanouškům, co jsme za 40 let společně vybudovali. Připravili jsme speciální výroční zápasem mezi současnou generací, kterou bude reprezentovat mužský A tým, a týmu Legend. Tedy týmu, který měl velkou a neoddiskutovatelnou zásluhu v historii našeho klubu, “ říká k oslavě výročí 40 let předseda klubu Libor Matějka.

„Chceme tím připomenout, že si vážíme všech hráčů a fanoušků, kteří v minulosti se aktivně podíleli na budování klubu. Cítíme velkou odpovědnost klub rozvíjet dále a přenášet ho skrze další dekády. Bereme to jako výzvu nejen pro nás, ale i pro budoucí generace, které po nás přijdou,“ doplňuje předseda klubu.

Detailnější informace včetně aktuálních změn najdete na Facebooku.