14. června, 2016

Rekonstrukce Krtkovy arény skončila

Rekonstrukce Krtkovy arény je u konce. Od podzimu 2015 do konce května 2016 probíhala pod vedením Jakuba Jehličky a Jiřího Rejdy rekonstrukce Krtkovy arény. Rekonstrukcí proběhla především infieldová část hřiště. Investice v celkové hodnotě 310 tisíc byla možná díky dotacím na blížící se Mistrovství Evropy žen do 22 let.

Další částí, kde proběhla výraznější rekonstrukce, bylo zbouráním buněk na uskladnění sportovního materiálu, které byly nahrazeny novými garážemi. Proběhlo vydláždění prostoru před šatnami, zarovnání terénu a osetí travou. Důležitou součástí renovace byla i oprava zavlažovacího systému, včetně pořízení nového čerpadla, vyčištění studny a vrtu.

V nejbližší době ještě Krtkovu arénu čeká kompletní dočišťovací a natěračské práce, postřik a vypletí areálu, renovace dřevěných lavic k sezení a oprava sítí. Dále došlo k prořezání stromů, které zasahují do Krtkovy arény a odvozu nebezpečného odpadu.

Softballový klub Pasos Pardubice děkuje Jakubovi Jehličkovi a Jiřimu Rejdovi za dobře odvedenou práci během celé rekonstrukce areálu.

Fotogalerie

Více fotek najdete na klubovém Flickru.