9. května, 2019

Pasos získal ve druhém kole baseballu U8 stříbrné medaile

2. kolo basebalové regionální ligy proběhlo 8. května v Chocni. Pasos Pardubice získal stříbrné medaile, vítězem se stal domácí tým Orli Choceň.  

Pardubice čekal na začátek 2. kola baseballu U8 těžký soupeř – Rytíři Trutnov, který ale Pardubice vyhrály 14:6. Pardubičtí basebalisté zvládli i druhý zápas proti Blesk Jablonec, který vyhráli těsně 15:13. Bez větší přestávky nastoupil Pasos proti Waynes Pardubice, který Pasos vyhrál 20:11. V zápase o první místo ale Pasos podlehl domácímu týmu Orli Choceň 10:18 a Pasos tak patřilo celkové druhé místo v turnaji.

„Máme za sebou druhé kolo baseballu, které se velmi povedlo. Děkujeme pořadatelům z Chocně za pěkný sváteční turnaj. Jsme rádi, že se dětem turnaj líbil a navíc předvedly moc pěkné baseballové momenty, za které byly poté odměněny celkovým druhým místem,“ zhodnotil druhé regionální kolo baseballu předseda Pasos Pardubice Libor Matějka.

Poslední třetí kolo se hraje 5. října v pardubické Krtkově aréně na Dukle a Pasos Pardubice budou domácím pořadatelským týmem.

Celkové pořadí turnaje 2. kola baseballu U8

  1. Orli Choceň
  2. Pasos Pardubice
  3. Blesk Jablonec
  4. Rytíři Trutnov
  5. Waynes Pardubice

Aktuální tabulka kategorie baseball U8

#TýmB
1.SaB Orli Choceň13
2.Rytíři Trutnov12
3.Blesk Jablonec11
4.Pasos Pardubice9
5.Waynes Pardubice7
6.Baryba Velký Osek0

Fotogalerie

Více fotografií najdete na klubovém Flickru nebo Facebooku.