3. října, 2022

Pardubice přivezly z MČR U9 bronzové medaile

Z Mistrovství ČR U9 v Rookie Ballu, které se konalo o víkendu 1. a 2. října 2022 v Praze, přivezly Pardubice bronzové medaile.

Pardubice během sobotní části turnaje zaznamenaly 3 výhry a pouze jedinou porážku. Podařil se jim i vstup do nedělní části turnaje, když porazily Painbusters Most vysoko 20:4. Bohužel ale v klíčovém zápase v semifinále proti Eagles Praha nedokázaly Pardubice soupeře porazit a podlehly 5:10.

V boji o třetí místo už tak Pardubice nenechaly nic náhodě a tým z Roudnice nad Labem porazily 17:7 a z celého Mistrovství ČR U9 si Pardubice odvezly zasloužené bronzové medaile.

„Další mistrovství a máme opět medaili. Co k tomu více říci. Gratuluju dětem, trénérům i rodičům, kteří nám tvořili velkou oporu po celou sezónu. Moc si této podpory a pomoci vážíme. V této věkové kategorii nejde vůbec o výsledky, ale především o zážitek a radost z pohybu a hry samotné. A to vše věřím, že naši nejmenší hráči po celou sezónu zažívali,“ okomentoval další úspěch předseda klubu Libor Matějka.

Konečné pořadí MČR U9 2022 

1. Eagles Praha
2. Miners Kladno
3. Pasos Pardubice
4. Podřipský baseball club Roudnice nad Labem
5. SK Joudrs Praha Grey
6. Snails Kunovice
7. Piranhas Beroun
8. Beavers Chomutov
9. Softball Lobkovice
10. Painbusters Most
11. Tempo Foxies
12. Vlaštovky Sadská

Fotogalerie