2. května, 2016

Domácí turnaj žáků – 2. kolo 2. ligy žáků

První letošní domácí zápas v Krtkově aréně patřil žákům Pasos Pardubice. Stadion je stále v rekonstrukci, turnaj se musel odehrát na travnaté části hřiště.

První zápas sobotního hracího dne byl proti Hradci Králové. Ten se pardubickým žákům povedl vyhrát 7:2. Další zápas proti Joudrs B bohužel Pasos Pardubice prohrály 5:2. V posledním zápasu v sobotu Pardubice musely porazit Joudrs C. A to se nakonec podařilo 6:2 a znamenalo to postup Pasos Pardubice do semifinále turnaje.

V neděli bohužel pardubičtí žáci nedokázali v semifinále přetlačit Kostelec a po dlouho vyrovnaném zápase prohráli 6:9 a do finále tak postoupil Kostelec. Do zápasu o celkové 3. místo pardubičtí žáci nevkročili dobře. Velmi rychle začali prohrávat 7:0 a třetí místo se jim začalo rychle vzdalovat.

Nic ale nevzdali! Začalo se jim dařit na pálce a s tím přišly i zasloužené body. Během jedné směny udělali 6 bodů a vrátili se do hry. V následujícím útoku pardubičtí žáci přidali ještě 5 bodů. Zápas dostali pod kontrolu a vyhráli 11:7. Na domácím turnaji tak získali pěkné 3. místo.

Aktuální tabulka 2. ligy žáků – východ

#TýmB
1.SK Joudrs Praha B22
2.SK Klackaři Kostelec nad Orlicí22
3.Pasos Pardubice18
4.Locos Břeclav15
5.SK Joudrs Praha C15
6.Falcons Softball Hradec Králové12

 

Fotogalerie

Celá fotogalerie je na Facebooku nebo Flickru.